• Telephone: +98-21-88561499
  • Email : Support @ graphicidea.com
 
Roz Studio

طراحی سایت و طراحی گرافیک اتلیه عکاسی کودک رز

www.rozstudio.ir

 

Medal Centre Online Shop

طراحی سایت و طراحی گرافیک Medal & Trophy

www.Medalcentre.com

 

Ipek Yolu Safran Co.

طراحی سایت و طراحی گرافیک شرکت زعفران جاده ابریشم (ترکیه-استامبول)

www.ipekyolu-safran.com

  

GB Medals Ltd.

طراحی سایت و طراحی گرافیک شرکت جی بی مدالز (انگلستان-لندن)

www.GBMedals.co.uk

 

Kite iran Online Shop

طراحی سایت فروشگاه کایتیران

www.kiteiran.com

 

..........................................................................................................................................................................

 

وب سایت های در دست طراحی

 

HandiCraft Gallery

طراحی سایت و طراحی گرافیک گالری نگارگری استاد فتح اله دوستمند

www.Doostmand.ir

 

Medals Company

طراحی سایت و طراحی گرافیک فروشگاه مدال های استیل اروپا

www.Medals.ir

 

Concept Tapis

طراحی سایت و طراحی گرافیک گالری فرش کانسپت (فرانسه-پاریس)

www.TapisParis.com

www.TapisParis.fr

 

 یک وب سایت اینترنتی، محیطی آنلاین است که اطلاعات و محتوای خود را ذیل یک دامنه خاص سامان دهی کرده و یا تحت آن دامنه، خدمات و محصولاتی را ارائه می نماید. یک سایت، به عنوان یک واحد اطلاعاتی مستقل شناخته می شود. محتوای یک وب سایت اینترنتی می تواند متن، عکس، صوت، تصویر، فایل و یا سایر انواع داده باشد. هر وب سایت اینترنتی بر روی یک وب سرور، راه اندازی می گردد. معمولا وب سایت های اینترنتی در یک موضوع خاص یا زمینه محدود فعالیت می کنند و به همان زمینه نیز شناخته می شوند. امروزه وب سایت های اینترنتی، جایگزین سایر شیوه های اطلاع رسانی از قبیل کاتالوگ گردیده. از وب سایت های اینترنتی برای اهداف بسیار گسترده ای از قبیل اعتبارسازی، تبلیغات اینترنتی، درآمدزایی، اطلاع رسانی و... استفاده می گردد.

وب سایت های اینترنتی را می توان از جهات مختلف طبقه بندی کرد. از جنبه کارکرد کلی سایت می توان سایت ها را به دسته های : وب سایت های اطلاع رسانی، وب سایت های تجارت الکترونیک، وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های کاربردی، وب سایت های تفریحی، وب سایت های شبکه اجتماعی، وب سایت های علمی و... دسته بندی نمود ولی سایت ها را می توان از جنبه های فنی نیز طبقه بندی کرد. سایت های دینامیک، سایت های استاتیک و... همچنین یک سایت اینترنتی را می توان از لحاظ نسل نیز دسته بندی کرد. البته سایت های اینترنتی، از جوانب دیگری نیز قابل تقسیم بندی هستند، اما کمتر به این دسته ها شناخته می شوند.

سایت های اینترنتی از لحاظ روش طراحی، به دو دسته طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک تقسیم بندی می شوند. طراحی سایت استاتیک به معنای طراحی سایت به شکلی است که بعدها اطلاعات سایت، توسط خود مدیر قابل تغییر نباشد. در واقع در اینگونه از وب سایت ها ، هرگونه تغییر، وابسته به شرکت طراح می باشد، اما در سایت های داینامیک، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. کلا طراحی سایت های استاتیک ، منسوخ شده و هم اکنون تنها برای سایت هایی استفاده می شود که بعهدها اطلاعات آن هیچ تغییری نخواهد کرد به عنوان نمونه سایت مربوط به یک فیلم سینمایی، بعدها نیازی به تغییر اطلاعات نداشته و می توان به شیوه استاتیک طراحی کرد. اما در کل طراحی سایت استاتیک، هیچ برتری محسوسی بر طراحی سایت دینامیک ندارد. سابق بر این، می توان قیمت ارزان سایت های استاتیک را دلیل ارجحیت آن بر سایت های داینامیک دانست ولی با بروز و ظهور سیستم های مدیریت محتوا، این خصیصه یا برتری سایت های استاتیک نیز از میان رفت.

وب سایت اینترنتی، در واقع جنبه مجازی شما محسوب می شود. این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی، وجود و حضور داشته باشید، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است. چرا که آمارهای مختلف، نشان می دهد، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود. بنابراین، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد. جدای از این موضوع، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.